Privat
Farge

Sogn og Fjordane

Våre bedriftsrådgjevarar i Sogn og Fjordane vitjar heile fylket. Nedanfor finn du våre rådgjevarar basert på sine kontorplasseringar.

Regiondirektør

Arild Sandvoll
Regiondirektør
Telefon: 900 75 208
E-post: arild.sandvoll@spv.no

Nordfjord

Ove Hoddevik
Banksjef bedriftsmarked
Telefon: 915 79 876
E-post: ove.hoddevik@spv.no

Henning Olav Hansen
Telefon: 480 29 810
E-post: henning.hansen@spv.no

Ole-Johnny Nesdal
Telefon: 913 19 497
E-post: ole-johnny.nesdal@spv.no

Florø

Kjell Gunnar Lilleøren
Telefon: 909 91 020
E-post: kjell.lilleoren@spv.no

Kjetil Søvik
Telefon: 957 51 268
E-post: kjetil.sovik@spv.no

Førde

Geir Flatjord
Telefon: 971 56 568
E-post: geir.flatjord@spv.no

Roger Klakegg
Telefon: 900 26 680
E-post: roger.klakegg@spv.no

Sogndal

Trond Helgesen
Telefon: 994 82 830
E-post: trond.helgesen@spv.no

Ring 915 05555

Åpent man-søn 07-23

Ring oss

Besøk oss gjerne

Du finner oss over hele Vestlandet.

Finn din rådgiver

Skriv til oss

Vi svarer normalt innen 2 dager

Send e-post