Privat
Farge

Hordaland

Her finner du våre rådgivere i Hordaland. Bergen og omegn, Hardanger, Midthordland og Voss.

Regiondirektør Hordaland

Margunn Aas Minne
Telefon: 911 73 363
E-post: margunn.minne@spv.no

Bergen og omegn

Trond Lægreid
Leder – Banksjef
Telefon: 971 17 241
E-post: trond.lagreid@spv.no

Birthe Bjørnes 
Bergen
Telefon: 951 52 298
E-post: birthe.bjornes@spv.no

Knut Nitter Wie
Bergen
Telefon: 909 13 631 
E-post: knut.wie@spv.no
 
Roy Midtun
Bergen
Telefon: 920 12 642
E-post: roy.midtun@spv.no

Mari Aamo Pedersen
Bergen/Knarvik
Mobiltelefon: 412 22 261
E-post: mari.pedersen@spv.no

Thomas Berg Rebnord
Bergen
Telefon: 469 48 866
E-post: thomas.rebnord@spv.no

Kristoffer Berg Husa
Bergen
Telefon: 950 34 951
E-post: kristoffer.husa@spv.no

Pia Etim
Senior bedriftsrådgiver Hordaland
Telefon: 92646104
E-post: pia.etim@spv.no




Hardanger, Midthordland og Voss

Asgeir Løno
Regionbanksjef, Voss
Telefon: 905 05 267 
E-post: asgeir.lono@spv.no

Magnhild Instanes
Voss
Telefon: 975 52 599
E-post: magnhild.instanes@spv.no

Lars Audun Torvik
Banksjef, Norheimsund
Telefon: 952 65 819
E-post: lars.torvik@spv.no

Odd Øystese
Norheimsund
Telefon: 950 89 994
E-post: odd.oystese@spv.no

Vidar Erdal
Odda
Telefon: 905 14 906
E-post: vidar.erdal@spv.no

Lars Endre Tholo
Senior Bedriftsrådgjevar, Norheimsund
Telefon: 900 34 440 
E-post: lars.tholo@spv.no

 

Ring 915 05555

Åpent man-søn 07-23

Ring oss

Besøk oss gjerne

Du finner oss over hele Vestlandet.

Finn din rådgiver

Skriv til oss

Vi svarer normalt innen 2 dager

Send e-post